Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBMM25PNM
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBMM25PNM
  • Daļas numurs
    DBMM25PNM
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    20-28 AWG
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder Cup
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Sērija
    24308-Style, D*MM
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Pozīciju skaits
    25
  • Montāžas tips
    Panel Mount
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A
  • Kontaktpersonas tips
    Signal
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Saziņas veidlapa
    Machined
  • Sazināties ar Finish biezumu
    50.0µin (1.27µm)
  • Sazinieties ar Finish
    Gold
  • Savienotāju tips
    Plug, Male Pins
  • Savienotāja stils
    D-Sub
  • Krāsa
    Black
  • Backset Spacing
DBMM25PNMBK47
DBMM25PNMBK47
Apraksts: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Ražotāji: Cannon
DBMM25PNMBK52
DBMM25PNMBK52
Ražotāji: Cannon
DBMM25PNMB
DBMM25PNMB