Mājas > Produkti > Savienotāji, savstarpēji savienojumi > D-sub savienotāji > DBMM25PMK87
Pieprasīt citātu
Latviešu
DBMM25PMK87
  • Daļas numurs
    DBMM25PMK87
  • Apraksts
    CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
  • Izbeigšana
    Solder
  • Shell izmērs, savienotāju izkārtojums
    3 (DB, B)
  • Apvalka materiāls, apdare
    Steel, Tin-Nickel Plated
  • Sērija
    24308-Style, D*MM
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    IDBMM25PMK87
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 150°C
  • Pozīciju skaits
    25
  • Montāžas tips
    Panel Mount, Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Flange Feature
    Housing/Shell (Unthreaded)
  • Iespējas
    Grounding Indents
  • Detalizēts apraksts
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Pašreizējais vērtējums
    7.5A