Pieprasīt citātu
Latviešu
DPA120030-P14/R-SZ
  • Daļas numurs
    DPA120030-P14/R-SZ
  • Apraksts
    AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
  • Spriegums - izlaide
    12VAC
  • Spriegums - ievade
    120VAC
  • Jauda (vatos)
    4W
  • Izejas savienotājs
    Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.75mm O.D. x 9.5mm
  • Citi vārdi
    DPA120030-P14/RSZ
    DPA120030P14/RSZ
  • Detalizēts apraksts
    12VAC 300mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    300mA