Pieprasīt citātu
Latviešu
DPA120030-P12/R-SZ
  • Daļas numurs
    DPA120030-P12/R-SZ
  • Apraksts
    AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - izlaide
    12VAC
  • Spriegums - ievade
    120VAC
  • Izmērs / Izmēri
  • Sērija
  • Izmantotais reģions
    North America
  • Jauda (vatos)
    4W
  • Izejas savienotājs
    Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm
  • Citi vārdi
    DPA120030-P12/RSZ
    DPA120030P12/RSZ
  • Darbības temperatūra
  • Nav slodzes jaudas patēriņa
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ievades veids
    Fixed Blade
  • Ieejas savienotājs
    NEMA 1-15P
  • Veidlapa
    Wall Mount
  • Efektivitāte
  • Detalizēts apraksts
    12VAC 300mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
  • Pašreizējais - izlaide (maksimālais)
    300mA