Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73L7R82G
Pieprasīt citātu
Latviešu
369599573L7R82G attēlsCTS Electronic Components
73L7R82G
  • Daļas numurs
    73L7R82G
  • Apraksts
    RES 0.82 OHM 2% 1W 2512
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svinu / RoHS atbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±2%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Sērija
    73Lx
  • Pretestība
    820 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.71mm)
  • Detalizēts apraksts
    820 mOhms ±2% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film