Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > 73L7R68J
Pieprasīt citātu
Latviešu
452529873L7R68J attēlsCTS Electronic Components
73L7R68J
Noliktavā
8000+
  • Daļas numurs
    73L7R68J
  • Apraksts
    RES 0.68 OHM 5% 1W 2512
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperatūras koeficients
    ±200ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    2512
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
  • Pretestība
    680 mOhms
  • Jauda (vatos)
    1W
  • Iepakojums / lieta
    2512 (6432 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.028" (0.71mm)
  • Detalizēts apraksts
    680 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film