Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > 262XR502B
Pieprasīt citātu
Latviešu
547415262XR502B attēlsCTS Electronic Components
262XR502B
  • Daļas numurs
    262XR502B
  • Apraksts
    TRIMMER 5K OHM 0.15W PC PIN SIDE
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    Rectangular - 0.370" x 0.394" Face x 0.469" H (9.40mm x 10.00mm x 11.90mm)
  • Pretestība
    5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.15W