Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > 262XR104B
Pieprasīt citātu
Latviešu
3834870262XR104B attēlsCTS Electronic Components
262XR104B
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    262XR104B
  • Apraksts
    TRIMMER 100K OHM 0.15W PC PIN
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    PC Pins
  • Temperatūras koeficients
  • Izmērs / Izmēri
    Rectangular - 0.370" x 0.394" Face x 0.469" H (9.40mm x 10.00mm x 11.90mm)
  • Sērija
    262
  • Pretestības materiāls
    Carbon
  • Pretestība
    100 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.15W