Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > 201UR252B
Pieprasīt citātu
Latviešu
5214942201UR252B attēlsCTS Electronic Components
201UR252B
  • Daļas numurs
    201UR252B
  • Apraksts
    TRIMMER 2.5KOHM 0.25W PC PIN TOP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    Rectangular - 0.594" x 0.734" Face x 0.220" H (15.10mm x 18.64mm x 5.60mm)
  • Pretestība
    2.5 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Citi vārdi
    U201R252B
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    2.5 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment