Mājas > Produkti > Potenciometri, maināmie rezistori > Trimmera potenciometri > 201UR102B
Pieprasīt citātu
Latviešu
3236399201UR102B attēlsCTS Electronic Components
201UR102B
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    201UR102B
  • Apraksts
    TRIMMER 1K OHM 0.25W PC PIN TOP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izbeigšanās stils
    PC Pins
  • Temperatūras koeficients
  • Izmērs / Izmēri
    Rectangular - 0.594" x 0.734" Face x 0.220" H (15.10mm x 18.64mm x 5.60mm)
  • Sērija
    201
  • Pretestības materiāls
    Carbon
  • Pretestība
    1 kOhms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    U201R102B
  • Turnu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    7 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Detalizēts apraksts
    1 kOhms 0.25W, 1/4W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Carbon 1 Turn Top Adjustment