Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāji > BK/GMC-V-300-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
890505BK/GMC-V-300-R attēlsBussmann (Eaton)
BK/GMC-V-300-R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    BK/GMC-V-300-R
  • Apraksts
    FUSE GLASS 300MA 250VAC 5X20MM
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izmērs / Izmēri
    0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
  • Sērija
    GMC
  • Reakcijas laiks
    Medium
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    5mm x 20mm (Axial)
  • Citi vārdi
    BK-GMC-V-300-R
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Kušanas temperatūra I²t
    0.081
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Drošinātāju tips
    Cartridge, Glass
  • DC aukstā pretestība
    0.838 Ohms
  • Pašreizējais vērtējums
    300mA
  • Krāsa
  • Breaking Capacity @ nominālais spriegums
    35A