Mājas > Produkti > Ķēdes aizsardzība > Drošinātāji > BK/GMC-V-250-R
Pieprasīt citātu
Latviešu
179777BK/GMC-V-250-R attēlsBussmann (Eaton)
BK/GMC-V-250-R
Noliktavā
100+
  • Daļas numurs
    BK/GMC-V-250-R
  • Apraksts
    FUSE GLASS 250MA 250VAC 5X20MM
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izmērs / Izmēri
    0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
  • Sērija
    GMC
  • Reakcijas laiks
    Medium
  • Iepakojums / lieta
    5mm x 20mm (Axial)
  • Citi vārdi
    BK-GMC-V-250-R
  • Kušanas temperatūra I²t
    0.046
  • DC aukstā pretestība
    0.965 Ohms
  • Pašreizējais vērtējums
    250mA
  • Krāsa
  • Breaking Capacity @ nominālais spriegums
    35A
  • Apstiprinājumi
    CSA, KC-MARK, UL
BK/GMC-V-2-R
BK/GMC-V-2-R
Apraksts: FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM