Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SDR1030-680M
Pieprasīt citātu
Latviešu
1510343SDR1030-680M attēlsBourns, Inc.
SDR1030-680M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SDR1030-680M
  • Apraksts
    FIXED IND 68UH 820MA 360 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SDR1030
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    12 @ 2.52MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    68µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.130" (3.30mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    12.2MHz
  • Detalizēts apraksts
    68µH Unshielded Wirewound Inductor 820mA 360 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    360 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    820mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    900mA