Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SDR1030-2R7M
Pieprasīt citātu
Latviešu
4572860SDR1030-2R7M attēlsBourns, Inc.
SDR1030-2R7M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SDR1030-2R7M
  • Apraksts
    FIXED IND 2.7UH 3A 28 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SDR1030
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    13 @ 7.96MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    SDR1030-2R7M-ND
    SDR1030-2R7MTR
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ferrite
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    2.7µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.130" (3.30mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    73.6MHz
  • Detalizēts apraksts
    2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 3A 28 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    28 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    3A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    4.2A