Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Masīvi, signālu transformatori > SCX147-500
Pieprasīt citātu
Latviešu
6634705SCX147-500 attēlsBel
SCX147-500
  • Daļas numurs
    SCX147-500
  • Apraksts
    INDUCT ARRAY 2 COIL 50UH SMD
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.567" L x 0.567" W (14.40mm x 14.40mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SCX147
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
  • Riteņu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvs - savienots sērijā
    200.7µH
  • Induktīvs - savienots paralēli
    50µH
  • Augstums
    0.276" (7.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    Unshielded 2 Coil Inductor Array 200.7µH Inductance - Connected in Series 50µH Inductance - Connected in Parallel 111 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 1.5A Nonstandard
  • DC izturība (DCR) - sērija
    444 mOhm Max
  • DC izturība (DCR) - paralēla
    111 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums - sērija
    750mA
  • Pašreizējais vērtējums - Paralēli
    1.5A