Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Masīvi, signālu transformatori > SCX147-250
Pieprasīt citātu
Latviešu
3405051SCX147-250 attēlsBel
SCX147-250
  • Daļas numurs
    SCX147-250
  • Apraksts
    INDUCT ARRAY 2 COIL 25UH SMD
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.567" L x 0.567" W (14.40mm x 14.40mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SCX147
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
  • Riteņu skaits
    2
  • Montāžas tips
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvs - savienots sērijā
    103.68µH
  • Induktīvs - savienots paralēli
    25µH
  • Augstums
    0.276" (7.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    Unshielded 2 Coil Inductor Array 103.68µH Inductance - Connected in Series 25µH Inductance - Connected in Parallel 64 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel 2A Nonstandard
  • DC izturība (DCR) - sērija
    254 mOhm Max
  • DC izturība (DCR) - paralēla
    64 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums - sērija
    1A
  • Pašreizējais vērtējums - Paralēli
    2A