Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH2D18-4R7
Pieprasīt citātu
Latviešu
570611SCRH2D18-4R7 attēlsBel
SCRH2D18-4R7
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    SCRH2D18-4R7
  • Apraksts
    FIXED IND 4.7UH 1.44A 85 MOHM
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
  • Sērija
    SCRH2D18
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    4.7µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.079" (2.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    4.7µH Shielded Inductor 1.44A 85 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    85 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.44A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    550mA