Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH2D18-220
Pieprasīt citātu
Latviešu
4982375SCRH2D18-220 attēlsBel
SCRH2D18-220
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    SCRH2D18-220
  • Apraksts
    FIXED IND 22UH 730MA 382 MOHM
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
  • Sērija
    SCRH2D18
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    22µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.079" (2.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    22µH Shielded Inductor 730mA 382 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    382 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    730mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    260mA