Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH104R-330
Pieprasīt citātu
Latviešu
3612757SCRH104R-330 attēlsBel
SCRH104R-330
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
800+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SCRH104R-330
  • Apraksts
    FIXED IND 33UH 2.1A 117 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    SCRH104R
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    SCRH104R-330M
    SCRH104R330
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    33µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.157" (4.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    33µH Shielded Inductor 2.1A 117 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    117 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    2.1A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    2.3A