Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH104R-221
Pieprasīt citātu
Latviešu
6757091SCRH104R-221 attēlsBel
SCRH104R-221
Noliktavā
800+
  • Daļas numurs
    SCRH104R-221
  • Apraksts
    FIXED IND 220UH 700MA 756 MOHM
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
  • Sērija
    SCRH104R
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    220µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.157" (4.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    220µH Shielded Inductor 700mA 756 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    756 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    700mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    920mA