Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH104-4R7
Pieprasīt citātu
Latviešu
141160SCRH104-4R7 attēlsBel
SCRH104-4R7
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SCRH104-4R7
  • Apraksts
    FIXED IND 4.7UH 4.22A 32 MOHM
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
  • Sērija
    SCRH104
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    4.7µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.197" (5.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    4.7µH Shielded Inductor 4.22A 32 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    32 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    4.22A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    6A