Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCRH104-470
Pieprasīt citātu
Latviešu
1044746SCRH104-470 attēlsBel
SCRH104-470
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    SCRH104-470
  • Apraksts
    FIXED IND 47UH 1.52A 210 MOHM
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
  • Sērija
    SCRH104
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    47µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.197" (5.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    47µH Shielded Inductor 1.52A 210 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    210 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.52A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    1.1A