Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCB73F-330
Pieprasīt citātu
Latviešu
879800SCB73F-330 attēlsBel
SCB73F-330
  • Daļas numurs
    SCB73F-330
  • Apraksts
    FIXED IND 33UH 1.21A 290 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SCB73F
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    33µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.138" (3.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.21A 290 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    290 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    1.21A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    720mA