Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SCB73F-1R5
Pieprasīt citātu
Latviešu
1017910SCB73F-1R5 attēlsBel
SCB73F-1R5
  • Daļas numurs
    SCB73F-1R5
  • Apraksts
    FIXED IND 1.5UH 5A 26 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SCB73F
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    1kHz
  • Induktivitāte
    1.5µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.138" (3.50mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 5A 26 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    26 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    5A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    2.67A