Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC3326F-102
Pieprasīt citātu
Latviešu
6362172SC3326F-102 attēlsBel
SC3326F-102
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    SC3326F-102
  • Apraksts
    FIXED IND 1MH 450MA 2.7 OHM SMD
  • Tolerance
    ±20%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
  • Sērija
    SC3326F
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    1mH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    1mH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 2.7 Ohm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    2.7 Ohm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    450mA
  • Pašreizējais - piesātinājums
    700mA
SC3326F-151
SC3326F-151
Apraksts: FIXED IND 150UH 1.1A 430 MOHM
Ražotāji: Bel
SC3326F-471
SC3326F-471
Apraksts: FIXED IND 470UH 600MA 1.25 OHM
Ražotāji: Bel
SC3326F-220
SC3326F-220
Apraksts: FIXED IND 22UH 3A 67 MOHM SMD
SC3316FH-2R7
SC3316FH-2R7
Apraksts: FIXED IND 2.7UH 6.4A 12 MOHM SMD
SC3326F-330
SC3326F-330
Apraksts: FIXED IND 33UH 2.5A 100 MOHM SMD
SC3316FH-3R3
SC3316FH-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 6.4A 14 MOHM SMD
SC3326F-4R7
SC3326F-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 7.2A 18 MOHM SMD
SC3326F-101
SC3326F-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 1.4A 280 MOHM
SC3326F-150
SC3326F-150
Apraksts: FIXED IND 15UH 4A 47 MOHM SMD
SC3316FH-4R7
SC3316FH-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 5.4A 18 MOHM SMD
SC3316FH-R27
SC3316FH-R27
Apraksts: FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD
SC33262DR2G
SC33262DR2G
Apraksts: IC VOLT REGULATOR
Ražotāji: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SC3326F-3R3
SC3326F-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 8.3A 14 MOHM SMD
SC3316FH-R56
SC3316FH-R56
Apraksts: FIXED IND 560NH 11.5A 5 MOHM SMD
SC3316FH-6R8
SC3316FH-6R8
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD
SC3326F-470
SC3326F-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 2A 150 MOHM SMD
SC3326F-100
SC3326F-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 5A 31 MOHM SMD
SC3316FH-2R2
SC3316FH-2R2
Apraksts: FIXED IND 2.2UH 7.4A 11 MOHM SMD
SC3326F-331
SC3326F-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 700MA 880 MOHM
SC3326F-221
SC3326F-221
Apraksts: FIXED IND 220UH 860MA 600 MOHM