Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > SC3316FH-2R2
Pieprasīt citātu
Latviešu
1605355SC3316FH-2R2 attēlsBel
SC3316FH-2R2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
500+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    SC3316FH-2R2
  • Apraksts
    FIXED IND 2.2UH 7.4A 11 MOHM SMD
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±30%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.512" L x 0.394" W (13.00mm x 10.00mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    SC3316FH
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    100kHz
  • Induktivitāte
    2.2µH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.250" (6.35mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
  • Detalizēts apraksts
    2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 7.4A 11 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    11 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    7.4A
  • Pašreizējais - piesātinājums
    7.8A
SC33262DR2G
SC33262DR2G
Apraksts: IC VOLT REGULATOR
Ražotāji: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
SC3316F-6R8
SC3316F-6R8
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 4.5A 27 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC3316F-680
SC3316F-680
Apraksts: FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
Ražotāji: Bel
SC3316F-471
SC3316F-471
Apraksts: FIXED IND 470UH 600MA 1.27 OHM
SC3316F-331
SC3316F-331
Apraksts: FIXED IND 330UH 680MA 1.02 OHM
SC3316FH-4R7
SC3316FH-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 5.4A 18 MOHM SMD
SC3316FH-R56
SC3316FH-R56
Apraksts: FIXED IND 560NH 11.5A 5 MOHM SMD
SC3326F-100
SC3326F-100
Apraksts: FIXED IND 10UH 5A 31 MOHM SMD
SC3316FH-1R5
SC3316FH-1R5
Apraksts: FIXED IND 1.5UH 8.5A 8 MOHM SMD
SC3316F-3R3
SC3316F-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 6.5A 15 MOHM SMD
SC3316FH-1R0
SC3316FH-1R0
Apraksts: FIXED IND 1UH 10.5A 6 MOHM SMD
SC3316F-681
SC3316F-681
Apraksts: FIXED IND 680UH 420MA 2.2 OHM
SC3316FH-R27
SC3316FH-R27
Apraksts: FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD
SC3316F-4R7
SC3316F-4R7
Apraksts: FIXED IND 4.7UH 5.6A 18 MOHM SMD
SC3326F-102
SC3326F-102
Apraksts: FIXED IND 1MH 450MA 2.7 OHM SMD
SC3316FH-3R3
SC3316FH-3R3
Apraksts: FIXED IND 3.3UH 6.4A 14 MOHM SMD
SC3316FH-2R7
SC3316FH-2R7
Apraksts: FIXED IND 2.7UH 6.4A 12 MOHM SMD
SC3326F-101
SC3326F-101
Apraksts: FIXED IND 100UH 1.4A 280 MOHM
SC3316F-470
SC3316F-470
Apraksts: FIXED IND 47UH 1.8A 160 MOHM SMD
SC3316FH-6R8
SC3316FH-6R8
Apraksts: FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD