Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > AISC-0603-R033G-T
Pieprasīt citātu
Latviešu
1077279AISC-0603-R033G-T attēlsAbracon Corporation
AISC-0603-R033G-T
Noliktavā
3000+
  • Daļas numurs
    AISC-0603-R033G-T
  • Apraksts
    FIXED IND 33NH 470MA 210 MOHM
  • Tolerance
    ±2%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
  • Sērija
    AISC-0603
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    40 @ 250MHz
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    AISC-0603-R033G-TTR
    AISC0603R033GT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Induktīvās frekvences tests
    250MHz
  • Induktivitāte
    33nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.040" (1.02mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    3.2GHz
  • Detalizēts apraksts
    33nH Unshielded Wirewound Inductor 470mA 210 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    210 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    470mA