Mājas > Produkti > Induktori, ruļļi, droseles > Fiksētie induktori > AISC-0603-R024G-T
Pieprasīt citātu
Latviešu
1762293AISC-0603-R024G-T attēlsAbracon Corporation
AISC-0603-R024G-T
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    AISC-0603-R024G-T
  • Apraksts
    FIXED IND 24NH 490MA 190 MOHM
  • ECAD modelis
  • Tips
    Wirewound
  • Tolerance
    ±2%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
  • Izmērs / Izmēri
    0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    AISC-0603
  • Vērtējumi
  • Q @ Freq
    40 @ 250MHz
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard
  • Citi vārdi
    AISC-0603-R024G-TTR
    AISC0603R024GT
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls - kodols
    Ceramic
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Induktīvās frekvences tests
    250MHz
  • Induktivitāte
    24nH
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.040" (1.02mm)
  • Frekvence - pašrezolūcija
    3.8GHz
  • Detalizēts apraksts
    24nH Unshielded Wirewound Inductor 490mA 190 mOhm Max Nonstandard
  • DC pretestība (DCR)
    190 mOhm Max
  • Pašreizējais vērtējums
    490mA