Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala kondensatori > TAP104K050GSB
Pieprasīt citātu
Latviešu
426059TAP104K050GSB attēlsAVX Corporation
TAP104K050GSB
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    TAP104K050GSB
  • Apraksts
    CAP TANT 0.1UF 50V 10% RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tips
    Conformal Coated
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia (4.50mm)
  • Sērija
    TAP
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Ražotāja lieluma kods
    A
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.125" (3.18mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.335" (8.50mm)
  • Iespējas
    General Purpose
  • Bojājumu likme
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    26 Ohm
  • Detalizēts apraksts
    0.1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial 26 Ohm
  • Ietilpība
    0.1µF