Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala kondensatori > TAP104K035SCS
Pieprasīt citātu
Latviešu
6593041TAP104K035SCS attēlsAVX Corporation
TAP104K035SCS
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    TAP104K035SCS
  • Apraksts
    CAP TANT 0.1UF 35V 10% RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tips
    Conformal Coated
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.177" Dia (4.50mm)
  • Sērija
    TAP
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Ražotāja lieluma kods
    A
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.276" (7.00mm)
  • Iespējas
    General Purpose
  • Bojājumu likme
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    26 Ohm
  • Detalizēts apraksts
    0.1µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial 26 Ohm
  • Ietilpība
    0.1µF