Pieprasīt citātu
Latviešu
451808AWH16G-0222-IDC-R attēlsASSMANN WSW Components
AWH16G-0222-IDC-R
  • Daļas numurs
    AWH16G-0222-IDC-R
  • Apraksts
    CONN PIN IDC 16POS SHORT W/O EAR
  • Rindas atstarpe
    0.100" (2.54mm)
  • Piķis
    0.100" (2.54mm)
  • Citi vārdi
    AWH16G0222IDCR
    HPA16H
  • Pozīciju skaits
    16
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Detalizēts apraksts
    16 Position Rectangular Header Connector IDC Gold