Pieprasīt citātu
Latviešu
6341356AWH14G-E222-IDC-R attēlsASSMANN WSW Components
AWH14G-E222-IDC-R
  • Daļas numurs
    AWH14G-E222-IDC-R
  • Apraksts
    CONN PIN IDC 14POS W/ FLANGE
  • Rindas atstarpe
    0.100" (2.54mm)
  • Piķis
    0.100" (2.54mm)
  • Citi vārdi
    HPP14H
  • Pozīciju skaits
    14
  • Montāžas tips
    Panel Mount
  • Detalizēts apraksts
    14 Position Rectangular Header Connector IDC Gold