Mājas > Produkti > Kabeļi, vadi - vadība > Kabeļu saites un kabeļu saites > PB15NT50-C
Pieprasīt citātu
Latviešu
823172PB15NT50-C attēls3M
PB15NT50-C
  • Daļas numurs
    PB15NT50-C
  • Apraksts
    TIE WIRE 15" NATURAL 50LB
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Nav piemērojams / nav piemērojams
  • ECAD modelis
  • Wire / Cable Tie Type
    Standard, Locking
  • Platums
    0.180" (4.57mm)
  • Stiepes izturība
    50 lbs (22.68 kg)
  • Sērija
  • Iepakojums
    100 per Pkg
  • Citi vārdi
    3M105C
    41978
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Materiāls
    Polyamide (PA), Nylon
  • Garums - aptuvens
    15.00"
  • Garums - faktiskais
    1.250' (381.00mm)
    Not applicable / Not applicable
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Standard, Locking Natural 4.00" (101.60mm) 0.180" (4.57mm) 50 lbs (22.68 kg) 1.250' (381.00mm)
  • Krāsa
    Natural
  • Bundle diametrs
    4.00" (101.60mm)