Pieprasīt citātu
Latviešu
5289505P25LE-050S-DA attēls3M
P25LE-050S-DA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    P25LE-050S-DA
  • Apraksts
    CONN SOCKET 50POS .050" GOLD
  • ECAD modelis
  • Vada tips
    Ribbon Cable
  • Wire Gauge
    30 AWG
  • Sērija
    P25LE
  • Rindas atstarpe
  • Piķis
    0.050" (1.27mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    3M161979
    P25LE-050S-DA-ND
    P25LE050SDA
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    50
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Feed Through, Strain Relief
  • Stiprinājuma tips
    Latch Lock/Eject Hooks
  • Detalizēts apraksts
    50 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 30 AWG