Mājas > Produkti > Kabeļu mezgli > Taisnstūra kabeļu mezgli > M3EEK-1006R
Pieprasīt citātu
Latviešu
2957938M3EEK-1006R attēls3M
M3EEK-1006R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    M3EEK-1006R
  • Apraksts
    IDC CABLE - MCE10K/MC10M/MCE10K
  • ECAD modelis
  • Izmantošana
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
  • Pitch - savienotājs
    0.100" (2.54mm)
  • Piķis - kabelis
    0.050" (1.27mm)
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    10
  • Garums
    0.500' (152.40mm, 6.00")
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    10 Position Cable Assembly Rectangular Card Edge to Card Edge 0.500' (152.40mm, 6.00")