Mājas > Produkti > Kabeļu mezgli > Taisnstūra kabeļu mezgli > M3AMK-1006R
Pieprasīt citātu
Latviešu
5951390M3AMK-1006R attēls3M
M3AMK-1006R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    M3AMK-1006R
  • Apraksts
    IDC CABLE - MSC10K/MC10M/MCG10K
  • ECAD modelis
  • Izmantošana
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
  • Pitch - savienotājs
    0.100" (2.54mm)
  • Piķis - kabelis
    0.050" (1.27mm)
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    10
  • Garums
    0.500' (152.40mm, 6.00")
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Strain Relief
  • Detalizēts apraksts
    10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Card Edge 0.500' (152.40mm, 6.00")