Mājas > Produkti > Kabeļi, vadi - vadība > Kabeļu saites un kabeļu saites > CT15NT50-C
Pieprasīt citātu
Latviešu
2518011CT15NT50-C attēls3M
CT15NT50-C
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
100+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    CT15NT50-C
  • Apraksts
    15" NATURAL 50LB CABLE TIE
  • ECAD modelis
  • Wire / Cable Tie Type
    Standard, Locking
  • Platums
    0.181" (4.60mm)
  • Stiepes izturība
    50 lbs (22.68 kg)
  • Sērija
  • Iepakojums
    100 per Pkg
  • Citi vārdi
    3M122C
    CT15NT50C
  • Montāžas tips
    Free Hanging (In-Line)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāls
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6
  • Ražotāja standarta svina laiks
    3 Weeks
  • Garums - aptuvens
    14.50"
  • Garums - faktiskais
    1.217' (370.84mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Standard, Locking Natural 4.00" (101.60mm) 0.181" (4.60mm) 50 lbs (22.68 kg) 1.217' (370.84mm)
  • Krāsa
    Natural
  • Bundle diametrs
    4.00" (101.60mm)