Mājas > Produkti > Tapetes, līmes, materiāli > Lente > AF42-41X50
Pieprasīt citātu
Latviešu
AF42-41X50
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    AF42-41X50
  • Apraksts
    TAPE EPOXY CLEAR 41"X 50YDS
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
  • ECAD modelis
  • Platums
    41.00" (1.04m)
  • Izmantošana
    Bonding
  • Biezums - pamatne, pārvadātājs
  • Biezums - Adhesive
    0.0030" (3.0 mils, 0.076mm)
  • Biezums
    0.0030" (3.0 mils, 0.076mm)
  • Temperatūras diapazons
  • Lentes tips
    Epoxy Tape
  • Uzglabāšanas laiks sākas
    Date of Manufacture
  • Glabāšanas laiks
    15 Months
  • Sērija
    AF42
  • Citi vārdi
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    6 Weeks
  • Garums
    150' (45.7m) 50 yds
  • Krāsa
    Clear
  • Atbalsts, pārvadātājs
    Paper
  • Līme
    Epoxy Thermosetting
AF4GSSGH-OEM
AF4GSSGH-OEM
Apraksts: SSD 4GB EUSB SLC 5V
Ražotāji: ATP Electronics, Inc.
AF4GSSEH-OEM
AF4GSSEH-OEM
Apraksts: SSD 4GB SATA DOM SLC
AF4GSSCD-OEM
AF4GSSCD-OEM
Apraksts: SSD 4GB 2.5" SLC
AF4GSMGH-OEM
AF4GSMGH-OEM
Apraksts: SSD 4GB EUSB MLC
AF4GSDI-OEM
AF4GSDI-OEM
Apraksts: MEM CARD SDHC 4GB CLASS 10 SLC
AF42
Apraksts: TAPE EPOXY CLEAR 4"X 72YDS
Ražotāji: 3M
AF4
AF4
Apraksts: SWITCH UNITPB OPERATOR 30 MM NON
Ražotāji: Altech Corporation
AF4GUD3A-OEM
AF4GUD3A-OEM
Apraksts: MEM CARD MICROSD 4GB CLS10 AMLC
AF4GSSHJ-OEM
AF4GSSHJ-OEM
Apraksts: SSD 4GB MSATA SLC SATA II
AF4GCSI-OEM
AF4GCSI-OEM
Apraksts: MEMORY CARD CFAST 4GB SLC
AF4GSD3A-OEM
AF4GSD3A-OEM
Apraksts: MEMORY CARD SD 4GB CLASS 10 AMLC
AF4GCFI-OEM
AF4GCFI-OEM
Apraksts: MEMORY CARD COMPACTFLASH 4GB SLC
AF42-3
AF42-3"X72YD
Apraksts: THRM BNDNG FLM 3"X72YD 13/CS 3MI
Ražotāji: 3M
AF4GCFP-OEM
AF4GCFP-OEM
Apraksts: MEMORY CARD COMPACTFLASH 4GB
AF4GSSHI-OEM
AF4GSSHI-OEM
Apraksts: SSD 4GB MSATA SLC SATA II 3.3V
AF4GSSGI-OEM
AF4GSSGI-OEM
Apraksts: SSD 4GB EUSB SLC
AF4GUD-OEM
AF4GUD-OEM
Apraksts: MEMORY CARD MICROSD 4GB MLC
AF42-1
AF42-1"X72YD
Apraksts: TAPE EPOXY CLEAR 1"X 72YDS
AF4GSSEI-OEM
AF4GSSEI-OEM
Apraksts: SSD 4GB SATA DOM SLC
AF4GSSEL-OEM
AF4GSSEL-OEM
Apraksts: SSD 4GB SLIM-SATA SLC SATA II 5V