Mājas > Produkti > Kabeļi, vadi > Plakanie lentes kabeļi > 3659/50SO
Pieprasīt citātu
Latviešu
64115493659/50SO attēls3M
3659/50SO
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    3659/50SO
  • Apraksts
    CBL RIBN 50COND 0.050 BLACK 100'
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • spriegums
    300V
  • Aizsardzība
    Shielded
  • Sērija
    3659
  • Lentes platums
    2.450" (62.23mm)
  • Lentes biezums
  • Vērtējumi
    UL Style 20267
  • Piķis
    0.050" (1.27mm)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 105°C
  • Diriģentu skaits
    50
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    8 Weeks
  • Garums
    100.0' (30.48m)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jakas krāsa
    Black
  • Jaka (Izolācija) Materiāls
    Poly-Vinyl Chloride (PVC)
  • Izolācijas pretestība
    10 GOhm
  • Pirmā diriģenta zīme
    Red
  • Iespējas
    Zippable
  • Detalizēts apraksts
    Flat Ribbon Cable Black 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable, Round Jacket 100.0' (30.48m)
  • Diriģents
    7 Strands / 36 AWG