Mājas > Produkti > Kabeļi, vadi > Plakanie lentes kabeļi > 3625/32SF
Pieprasīt citātu
Latviešu
329072
3625/32SF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    3625/32SF
  • Apraksts
    CBL RIBN 32COND 0.039 GRAY 30M
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • spriegums
    300V
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    3625
  • Lentes platums
    1.260" (32.00mm)
  • Lentes biezums
    0.035" (0.89mm)
  • Vērtējumi
    UL Style 2651
  • Piķis
    0.039" (1.00mm)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 105°C
  • Diriģentu skaits
    32
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    5 Weeks
  • Garums
    98.4' (30.00m)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jakas krāsa
    Gray
  • Jaka (Izolācija) Materiāls
    Poly-Vinyl Chloride (PVC)
  • Izolācijas pretestība
    10 GOhm
  • Pirmā diriģenta zīme
    Red
  • Iespējas
    Zippable
  • Detalizēts apraksts
    Flat Ribbon Cable Gray 32 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 98.4' (30.00m)
  • Diriģents
    7 Strands / 36 AWG
  • Dzīslu materiāls
    Copper, Tinned
  • Kabeļa tips
    Flat Cable
3625/36 100MSF
3625/36 100MSF
Apraksts: CBL RIBN 36COND 0.039 GRAY 100M
Ražotāji: 3M
Apraksts: CBL RIBN 30COND 0.039 GRAY 100M
Ražotāji: 3M
3625/36 100M
Apraksts: CBL RIBN 30COND 0.039 GRAY 30M
Apraksts: CBL RIBN 40COND 0.039 GRAY 100M
Apraksts: CBL RIBN 26COND 0.039 GRAY 5M
Apraksts: CBL RIBN 32COND 0.039 GRAY 100M
Apraksts: CBL RIBN 30COND 0.039 GRAY 5M
3625/26SF
3625/26SF
Apraksts: CABLE 26 COND 1MM GRY 30M SF
Apraksts: CBL RIBN 34COND 0.039 GRAY 100M
Apraksts: CBL RIBN 28COND 0.039 GRAY 30M
Apraksts: CBL RIBN 34COND 0.039 GRAY 30M
3625/34SF 30M
3625/34SF 30M
Apraksts: CBL RIBN 34COND 0.039 GRAY 5M
Apraksts: CBL RIBN 26COND 0.039 GRAY 100M
Apraksts: CABLE 36 COND 1MM GRY 30M SF