Mājas > Produkti > Kabeļi, vadi > Plakanie lentes kabeļi > 3476/50SF
Pieprasīt citātu
Latviešu
184179
3476/50SF
  • Daļas numurs
    3476/50SF
  • Apraksts
    CBL RIBN 50COND 0.050 GRAY 100'
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • spriegums
    300V
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    3476
  • Lentes platums
    2.750" (69.85mm)
  • Lentes biezums
    0.047" (1.19mm)
  • Vērtējumi
    UL Style 2682
  • Piķis
    0.050" (1.27mm)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 105°C
  • Diriģentu skaits
    50
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Garums
    100.0' (30.48m)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jakas krāsa
    Gray
  • Jaka (Izolācija) Materiāls
    Poly-Vinyl Chloride (PVC)
  • Izolācijas pretestība
    10 GOhm
  • Pirmā diriģenta zīme
    Red
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Flat Ribbon Cable Gray 50 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable, Ground Plane 100.0' (30.48m)
  • Diriģents
    7 Strands / 36 AWG
  • Dzīslu materiāls
    Copper, Tinned
  • Kabeļa tips
    Flat Cable, Ground Plane
Apraksts: CBL RIBN 50COND 0.050 GRAY 100'
Ražotāji: 3M
Noliktavā
Apraksts: NUT DRIVER HEX SOCKET 3/8" 9.4"
Ražotāji: Wiha
Apraksts: CONN CABLE SEAL 15-20AWG ORG
Ražotāji: Agastat Relays / TE Connectivity
3476C SL001
3476C SL001
Apraksts: MULTI-PAIR 12COND 28AWG 1000'
Ražotāji: Alpha Wire
Apraksts: CBL RIBN 34COND 0.050 GRAY 100'
Ražotāji: 3M
Apraksts: ROUND SPACER #8 ALUMINUM 2"
Ražotāji: Keystone Electronics Corp.
Apraksts: CBL RIBN 60COND 0.050 GRAY 100'
Apraksts: 0.35MM CABLE SEAL LC SILIC
3476/26 300SF
3476/26 300SF
Apraksts: CBL RIBN 26COND 0.050 GRAY 300'
Apraksts: CBL RIBN 26COND 0.050 GRAY 100'
Apraksts: NUT DRIVER HEX SOCKET 5/16" 9.4"