Pieprasīt citātu
Latviešu
326624
3408-1002UG
  • Daļas numurs
    3408-1002UG
  • Apraksts
    CONN HEADER 16POS R/A NO LATCH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
  • Izbeigšana
    Solder
  • Stils
    Board to Board or Cable
  • Apšuvums
    Shrouded - 3 Wall
  • Sērija
    3000
  • Rindu atstarošana - miecēšana
    0.100" (2.54mm)
  • Piķis - saliekšana
    0.100" (2.54mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Kopējais kontakta garums
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Rindu skaits
    2
  • Ielādēto pozīciju skaits
    All
  • Pozīciju skaits
    16
  • Montāžas tips
    Through Hole, Right Angle
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Mating Stacking Heights
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Izolācijas materiāls
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled
  • Izolācijas augstums
    0.310" (7.87mm)
  • Izolācijas krāsa
    Black
  • Ingress Protection
  • Iespējas
    Keying Slot, Mounting Flange
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    Connector Header Through Hole, Right Angle 16 position 0.100" (2.54mm)
  • Pašreizējais vērtējums
    1.75A
  • Kontaktpersonas tips
    Male Pin
  • Kontaktforma
    Square
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Sazināties ar Length - Post
    0.112" (2.84mm)
  • Sazinieties ar garumu - saliekšana
    0.240" (6.10mm)
  • Sazināties ar Finish Thickness - Post
    200.0µin (5.08µm)
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
    15.0µin (0.38µm)
  • Sazinieties ar Finish - Post
    Tin-Lead
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Header
  • Pieteikumi
3407NA-BA-6
3407NA-BA-6
Apraksts: FRICTION TAPE .75"X240"
Ražotāji: 3M
Noliktavā
Apraksts: CONN HEADER 16POS R/A GOLD T/H
Ražotāji: 3M
Apraksts: CONN PC PIN CIRC
Ražotāji: Mill-Max
Apraksts: CONN HEADER 16PS R/A SHORT LATCH
Apraksts: CONN HEADER 16POS STR NO LATCH
3408 SL001
3408 SL001
Apraksts: CABLE 8COND 18AWG SHLD 1000'
Ražotāji: Alpha Wire
Apraksts: CONN 3 WAY SPLICE 14-16 AWG
Ražotāji: Agastat Relays / TE Connectivity
Apraksts: FULL 6.3MM LONGITUDIN FLOW PINS
Ražotāji: Vicor
Apraksts: FULL 6.3MM TALL CROSS FLOW PINS
Ražotāji: Vicor
Apraksts: TERM TURRET PIN L=3.61MM GOLD
Ražotāji: Mill-Max
3408-1502UG
3408-1502UG
Apraksts: BREADBRD PREPUNCHED INSULAT NPTH
Ražotāji: Keystone Electronics Corp.
Apraksts: FULL 11MM LONGITUDINAL FLOW PINS
Apraksts: CONN HEADER 16PS STR SHORT LATCH
Apraksts: CONN PC PIN CIRC
3408 SL005
3408 SL005
Apraksts: CABLE 8COND 18AWG SHLD 100'
Ražotāji: Alpha Wire
Apraksts: CONN HEADER 16POS R/A NO LATCH