Mājas > Produkti > Tapetes, līmes, materiāli > Lente > 2-20-467MP
Pieprasīt citātu
Latviešu
2-20-467MP
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    2-20-467MP
  • Apraksts
    TAPE ADHSV TRNSFR 2"X 20YDS
  • ECAD modelis
  • Platums
    2.00" (50.80mm)
  • Izmantošana
    General Purpose
  • Biezums - pamatne, pārvadātājs
    0.0042" (4.2 mils, 0.107mm)
  • Biezums - Adhesive
    0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
  • Biezums
    0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
  • Temperatūras diapazons
  • Lentes tips
    Adhesive Transfer
  • Uzglabāšanas laiks sākas
    Date of Shipment
  • Glabāšanas laiks
    18 Months
  • Sērija
  • Iepakojums
    Roll
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    3 Weeks
  • Garums
    60' (18.3m) 20 yds
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Krāsa
  • Atbalsts, pārvadātājs
    Polycoated Kraft Liner
  • Līme
    Acrylic
Apraksts: CONN ARRAY MALE 200POS SMD
Ražotāji: Agastat Relays / TE Connectivity
Apraksts: CONN SKT SODIMM 204POS SMD