Mājas > Produkti > Kabeļi, vadi > Plakanie lentes kabeļi > 1700/14BA
Pieprasīt citātu
Latviešu
394911700/14BA attēls3M
1700/14BA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
45+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    1700/14BA
  • Apraksts
    CBL RIBN 14COND TWIST-PAIR 100'
  • ECAD modelis
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • spriegums
    300V
  • Aizsardzība
    Unshielded
  • Sērija
    1700
  • Lentes platums
    0.700" (17.78mm)
  • Lentes biezums
    0.080" (2.03mm)
  • Vērtējumi
    UL Style 20462
  • Piķis
    0.050" (1.27mm)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -20°C ~ 105°C
  • Diriģentu skaits
    14 (7 Pair Twisted)
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    5 Weeks
  • Garums
    100.0' (30.48m)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Jakas krāsa
    Multiple
  • Jaka (Izolācija) Materiāls
    Poly-Vinyl Chloride (PVC)
  • Izolācijas pretestība
    1 GOhms
  • Pirmā diriģenta zīme
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    Flat Ribbon Cable Multiple 14 (7 Pair Twisted) Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Twisted Pair 100.0' (30.48m)
  • Diriģents
    7 Strands / 36 AWG