Pieprasīt citātu
Latviešu
150210-2000-TH
  • Daļas numurs
    150210-2000-TH
  • Apraksts
    CONN SOCKET 2MM 10POS SMD 15GOLD
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings
    500VDC
  • Izbeigšana
    Solder
  • Stils
    Board to Board or Cable
  • Sērija
    1502
  • Rindu atstarošana - miecēšana
    0.079" (2.00mm)
  • Piķis - saliekšana
    0.079" (2.00mm)
  • Iepakojums
    Tray
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Rindu skaits
    2
  • Ielādēto pozīciju skaits
    All
  • Pozīciju skaits
    10
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Materiāla uzliesmošanas reitings
    UL94 V-0
  • Mating Stacking Heights
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Izolācijas materiāls
    Thermoplastic
  • Izolācijas augstums
    0.183" (4.65mm)
  • Izolācijas krāsa
    Black
  • Ingress Protection
  • Iespējas
  • Stiprinājuma tips
    Push-Pull
  • Detalizēts apraksts
    10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
  • Pašreizējais vērtējums
    1A
  • Kontaktpersonas tips
    Female Socket
  • Kontaktforma
    Square
  • Kontaktmateriāls
    Copper Alloy
  • Sazināties ar Length - Post
  • Sazināties ar Finish Thickness - Post
    200.0µin (5.08µm)
  • Sazinieties ar Finish biezumu - sapārošana
    15.0µin (0.38µm)
  • Sazinieties ar Finish - Post
    Tin-Lead
  • Sazinieties ar Finish - Māte
    Gold
  • Savienotāju tips
    Receptacle
  • Pieteikumi
Apraksts: BAG STATIC SHLD MTL OUT 17X21.5"
Ražotāji: SCS
Noliktavā
150210-5022-TB
150210-5022-TB
Apraksts: 2MM BOARDMOUNT SOCKET 10 POSITIO