Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikrokontrolleri > Z8F022ASH020EC
Pieprasīt citātu
Latviešu
Z8F022ASH020EC
  • Daļas numurs
    Z8F022ASH020EC
  • Apraksts
    IC MCU 8BIT 2KB FLASH 20SOIC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd)
    2.7 V ~ 3.6 V
  • Ātrums
    20MHz
  • Sērija
    Encore!® XP®
  • RAM lielums
    512 x 8
  • Programmas atmiņas tips
    FLASH
  • Programmas atmiņas izmērs
    2KB (2K x 8)
  • Perifērijas ierīces
    Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
  • Citi vārdi
  • Oscilatora tips
    Internal
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C (TA)
  • I / O skaits
    17
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • EEPROM izmērs
    64 x 8
  • Detalizēts apraksts
    eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH