Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > Embedded - mikroprocesori > Z84C0010VEC
Pieprasīt citātu
Latviešu
7055149Z84C0010VEC attēlsZilog
Z84C0010VEC
  • Daļas numurs
    Z84C0010VEC
  • Apraksts
    IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - I / O
    5.0V
  • USB
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    44-PLCC
  • Ātrums
    10MHz
  • Sērija
    Z80
  • Drošības līdzekļi
  • SATA
  • RAM kontrolleri
  • Iepakojums
    Tube
  • Iepakojums / lieta
    44-LCC (J-Lead)
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C (TA)
  • Stieņu skaits / autobusu platums
    1 Core, 8-Bit
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Grafikas paātrinājums
    No
  • Ethernet
  • Displeja un interfeisa kontrolleri
  • Detalizēts apraksts
    Z80 Microprocessor IC Z80 1 Core, 8-Bit 10MHz 44-PLCC