Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RT1210WRB07124RL
Pieprasīt citātu
Latviešu
3114143RT1210WRB07124RL attēlsYageo
RT1210WRB07124RL
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
5000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    RT1210WRB07124RL
  • Apraksts
    RES SMD 124 OHM 0.05% 1/4W 1210
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±0.05%
  • Temperatūras koeficients
    ±10ppm/°C
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    1210
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
  • Sērija
    RT
  • Pretestība
    124 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    1210 (3225 Metric)
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Termināļu skaits
    2
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    17 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    124 Ohms ±0.05% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film