Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RT1206FRE0762RL
Pieprasīt citātu
Latviešu
3280011RT1206FRE0762RL attēlsYageo
RT1206FRE0762RL
  • Daļas numurs
    RT1206FRE0762RL
  • Apraksts
    RES SMD 62 OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    62 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    62 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film