Mājas > Produkti > Rezistori > Chip Resistor - virsmas montāža > RT1206FRE07133RL
Pieprasīt citātu
Latviešu
2695690RT1206FRE07133RL attēlsYageo
RT1206FRE07133RL
  • Daļas numurs
    RT1206FRE07133RL
  • Apraksts
    RES SMD 133 OHM 1% 1/4W 1206
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperatūras koeficients
    ±50ppm/°C
  • Izmērs / Izmēri
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Pretestība
    133 Ohms
  • Jauda (vatos)
    0.25W, 1/4W
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 155°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    20 Weeks
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.026" (0.65mm)
  • Detalizēts apraksts
    133 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thin Film